Johtajisto

Lippukuntamme johtajisto koostuu jo hieman kokeneemmista partiolaisista. Johtajistomme on aktiivinen ja se kokoontuu kerran kuussa pohtimaan yhteisiä asioita.

Jokaisella ryhmällä on omat johtajansa, jotka tekevät lippukunnan tärkeintä työtä. Heidän yhteystietonsa löytyvät ikäkausien alta.

Lippukunnanjohtaja, Atte Kesti (lpkj@kaskenkaatajat.org)

Lippukunnan varajohtaja, Joona Haltia (pj@kaskenkaatajat.org)

Lippukunnan sihteeri, Eetu Saario (eetu@kaskenkaatajat.org)

Vastaava akela, Ville Eerola (ville@kaskenkaatajat.org)

Vastaava sampo, Kati Lalli (kati@kaskenkaatajat.org)

Tarpojaluotsi, Harri "Hartsa" Rautanen (hartsa@kaskenkaatajat.org)

Samoajaluotsi, Otto Virtanen (otto@kaskenkaatajat.org)

Vaeltajaluotsi, Juhani Saario (junski@kaskenkaatajat.org)

VaPePa-ohjaaja, Isto "IPA" Virtanen (ipa@kaskenkaatajat.org)

Rahastonhoitaja, Niina Santahuhta (rahastonhoitaja@kaskenkaatajat.org)

Kolomestari, Jarmo "Syke" Honkanen (syke@kaskenkaatajat.org)

Koulutusvastaava, Isto "Ipa" Virtanen (ipa@kaskenkaatajat.org)

Jäsenrekisterinhoitaja, Juhani "Junski" Saario (junski@kaskenkaatajat.org)

Webmaster, Atte Kesti (atte@kaskenkaatajat.org)

 

Yhteystiedot:
Verhonkatu 25-27 C, 13130 Hämeenlinna / Kaskenkaatajat ry
Kaskenkaatajat ry tilinumero : FI84 5680 0040 2230 14 ja BIC OKOYFIHH

 

 

 

JOHTAJA!

Tästä linkistä voit tehdä ilmoituksen kolon ulkopuolisesta tapahtumasta

Erilaisia asiakirjoja, kuten matka- ja kululasku, talousohje ym. löydät lippukunnan yhteisestä Google Drive kansiosta, jonne sinulla pitäisi olla käyttöoikeus. Jos sinulla ei ole oikeutta käyttää kansiota, ota yhteys Juhani Saarioon (junski@kaskenkaatajat.org).